Історія компанії

КУЛІНАРІЯ ЗАВЖДИ БУЛА НАШОЮ ПРИСТРАСТЮ!

 

В цій сфері ми працюємо з 1993 року. З самого початку спеціалізувалися на виробництві м’ясної продукції. Першим нашим продуктом було серійне виробництво гамбургерів, качки-гриль, шашлик. З самого початку продукти завоювали місцевий ринок, гамбургери в 90-х роках панували в закладах громадського харчування.

Великі зміни в історії нашої компанії приніс 2008 рік і введення в асортимент нашої продукції складних м’ясних продуктів, якими є кебаб та гірос, котрі виробляються у великих кількостях, шматками у кілька десятків кілограмів. Кебаби стали вироблятися і продаватися під торговою маркою Mr.Hash.

Активне дослідження ринку кулінарії та тісні контакти з нашими клієнтами в розрізі всіх цих років дозволили нам належним чином адаптувати нові продукти дл потреб рестораторів, і, нарешті, створили бренд Holly Powder, хрустку паніровку і маринад для курки.

Черговий переломний момент в нашій компанії. Паніровка та маринад для курки Holly Powder були виведені на ринок у 2015 році. Цього разу продуктами зацікавилися як у Польщі, так і закордоном. На основі продуктів Holly Powder були створені страви в рестораціях великої кількості країн, таких як Німеччина, Чехія, Ірландія, Україна, Узбекістан, Сейшельські острови, Ісландія.

Курочка в паніровці Holly Powder відрізняється ідеальним смаком, що створює основу для створення цілого меню на її основі. Так було створено наш наступний бренд Chilli Mili. Це франчайзингова мережа ресторанів, де всі страви базуються на панірованій хрусткій курці. Сьогодні в Польщі вже 10 приміщень і 4 закордоном.

Нашим найновішим продуктом, який був представлений у 2018 році, є напій Cartel Drinks, що подаються від дистриб’юторів Post-Mix(так звана Доливка). Виробляємо сиропи відомих і улюблених смаків, таких як: Cola, Orange, Lime та Ice Tea, а наші клієнти пригощають у своїх закладах ідеально підсолоджені, ідеально газовані напої і з високою маржинальністю. Переконайтесь у цьому самі!

 

Кулінарія завжди була нашою пристрастю, тому ми відкриті для потреб рестораторів. Ми ретельно досліджуємо ринок і пропонуємо бажані, вишукані в кожному дюймі продукти найвищої якості!

Довідайся про наші марки: