Часті питання

Часті питання

 

Нижче знайдеш перелік питань, що часто ставляться. Ми намагалися передбачити всі можливості.

Однак якщо не знайшов/ла відповіді на свої питання, то зв’яжись з нами!

Замовлення

 • Зацікавлений у тестуванні продуктів Holly Powder?
  Як виробник паніровки для курки пропонуємо Стартовий пакет, котрий дозволить Тобі спробувати наші продукти. До складу Стартового пакету входить: - 1 упаковка паніровки для риби та курки(упакування 7 кг), - 4 пакети маринада для курки(2 гострих та 2 лагідних). Вартість Стартового пакета: 1299 гривень. Вартість доставки включено! Готова паніровка і справжня курка по-американськи вже на Твоїй кухні! 😊 Зв'яжись з нами і замов Стартовий пакет: Контактні дані: ☎️ tel.: +380 50 441 21 01 📧 e-mail: oksana.baiborodina@hollypowder.com.ua
 • Як я можу зробити замовлення?
  Паніровку можна замовити зателефонувавши за телефоном, написавши повідомлення на електронну скриньку або заповнивши контактну форму на інтернет-сторінці www.hollypowder.com.ua. Контактні дані: ☎️ tel.: +380 50 441 21 01 📧 e-mail: oksana.baiborodina@hollypowder.com.ua
 • Який час виконання замовлення?
  Замовлення опрацьовується протягом 48 годин в робочі дні. Якщо зробиш замовлення до 13:00, то готова паніровка для курки буде відправлена до Тебе в той же день. Замовлення після 13:00 відправляються вже наступного робочого дня.
 • Яке мінімальне замовлення?
  Немає мінімального замовлення. Однак, якщо Твоє замовлення вартістю більше 2000 гривень, тоді ми самі оплатимо вартість доставки. УВАГА! Запитай нашого працівника як скомпонувати замовлення аби досягти цього значення. До складу пакету входить: хрустка паніровка та маринад для курки. Також можна замовити упаковку для готових страв.

Доставка

 • Яка вартість доставки?
  Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти, але якщо замовлення більше 2000 гривень - доставка БЕЗКОШТОВНА.
 • Які є варіанти доставки?
  Наша паніровка для курки приїде до Тебе Новою Поштою.

Оплата

 • Які способи оплати?
  Вартість замовлення продуктів Holly Powder Ти сплачуєш при отриманні вантажу. Ми також дозволяємо відтермінування платежу для наших постійних клієнтів.
 • Як отримати рахунок-фактуру?
  Рахунок-фактуру додамо до замовлення. Якщо хочеш отримати його у електронному вигляді, то повідомляй нам про це.
 • Ми загубили рахунок-фактуру, як можна отримати дублікат?
  Зателефонуй або напиши нам повідомлення з інформацією про втрачений рахунок-фактуру, а ми надішлемо Тобі дублікат.

Продукт

 • Яка витрата маринаду?
  Лагідного маринаду для курки (170 г) вистачить для маринування 5 кг м'яса. Пікантного маринаду для курки (130 г) вистачить для маринування 5 кг м'яса.
 • Яка витрата паніровки?
  Паніровка для курки продається в стандартній упаковці по 7 кг. 7 кг паніровки вистачить для панірування близько 15-20 кг м'яса. УВАГА! На кількість використаної паніровки впливає правильна техніка та майстерність панірування.
 • Який термін придатності маринаду та паніровки?
  Маринад для курки придатний до споживання впродовж 12 місяців, паніровка для курки - 6 місяців

Підтримка

 • Чи маєте знімки страв з меню Holly Powder
  Звичайно. В нас є дуже велику базу знімків наших страв, знятих під част професійних фотосесій. Дивись знімки на www.hollypowder.pl або запитай в нашого працівника перелік доступних фотографій. Фотографії, котрі ми маємо в нашій базі: - Знімки кубків з куркою, - Знімки стріпсів, - Знімки з хрусткою куркою в паніровці, - Знімки хрустких крилець в паніровці, - Знімки бургерів з куркою, - Інше.
 • Скільки коштують знімки?
  Більшість фотографій є БЕЗКОШТОВНИМИ, але фотографії з платної бази фотографій коштують 350,00 гривень/ шт. Пам'ятай! Кожна з наших фотографій з хрусткою куркою була зроблена з використанням страв, приготовлених на основі продуктів Holly Powder.
 • Які маркетингові матеріали я можу використовувати?
  Ми приготували для наших Клієнтів маркетингову підтримку. Нижче розміщено перелік матеріалів, котрі можеш використати: - Пропозиції щодо назви закладу, - Пропозиція щодо логотипа ресторану, - Плакат кубку з куркою в паніровці, - Плакат з бургером, - Плакат з напоями, - Макет для менюхолдера, - Цінник/меню (для розміщення в закладі, кілька пропозицій), - Листівка з меню, - Пропозиція по івентам, - Пропозиція додаткових заходів у закладі, - Пропозиція щодо реклами всередині закладу, - Пропозиція по активностям у Facebook, - Інше.

Рекламації/Відгуки

 • Товари були пошкоджені в транспорті, як я можу подати скаргу?
  Ми дуже ретельно захищаємо нашу продукцію при відвантаженні. Проте, якщо Ти помітив будь-які порушення під час прийому товару, то повинен повідомити про пошкодження перевізника і оформити протокол, задокументувати його на камеру. Фотографії та сканування протоколу слід надсилати на нашу електронну пошту, щоб ми могли подати скаргу перевізнику.
 • Продукт не відповідає опису (інша продуктивність, паніровка відходить від м'яса і т.д.). Як я можу подати скаргу?
  Шматочки курки в паніровці, приготовані правильно, повинні виглядати саме так, як на знімках і навчальному відео. Якщо вигляд курки неправильний і відрізняється від того, що ми представляємо, будь ласка, перегляньте інструкції і спробуйте ще раз. ПАМʼЯТАЙ! Кожна, навіть найменша, деталь є важливою! Ретельно перевіряй пропорції, і крок за кроком приготуй страву. Якщо проблема повториться знову, зв'яжись з нами і опиши як вона проявляється. Повідомлення надішли за електронною адресою: oksana.baiborodina@hollypowder.com.ua

Довідайся про наші марки: