Про нас

CARTEL FOODS

виробник та постачальник продуктів для закладів громадського харчування!

 

З 1993 року спеціалізуємося на виробництві продуктів для гастрономмії. Компанія має міцні позиції на ринку, дбає про якість пропонованих продуктів та послуг.

НАШУ СИЛИ СТВОРЮЮТЬ ДОСВІД ТА ПРИСТРАСТЬ!

Про паніровану курочку знаємо якщо не все, то майже все! Ми постачаємо паніровку як у мережі закладів Польщі, так і закордон. У співпраці з нами багато рестораторів відкрили свої заклади, меню котрих створено на базі панірованої курки.

Як виробник та постачальник продуктів для закладів громадського харчування ми розуміємо наскільки важливою є комплексна та повна пропозиція, тому ми постійно розвиваємо та вдосконалюємо наші рішення!

СПЕЦІАЛІЗУЄМОСЯ НА ВИРОБНИЦТВІ ХРУСТКОЇ ПАНІРОВКИ ТА МАРИНАДУ ДЛЯ КУРКИ ПІД МАРКОЮ HOLLY POWDER

 

Дбаємо про кожну найдрібнішу деталь аби наші продукти були найвищої якості, тому сміливо можемо сказати, що Holly Powder є преміум-продуктами. Їх вирізняють досконалий смак, апетитний вигляд, аромат і стала повторювана рецептура. Пріоритетом для нас є також швидка та термінова доставка замовлень.

Підтримуємо наших клієнтів маркетинговими рішеннями для закладів громадського харчування, пропонуємо навчання для гастрономії та допомога в розробці меню на основі страв з куркою в хрусткій паніровці.

Стеж за сторінкою Holly Powder у Facebook аби знати що нового ми Тобі можемо запропонувати.

Запрошуємо до співпраці.

Довідайся про наші марки: