Відкрий ресторан з курочкою

Powrót

Розмірковуєш над відкриттям власного ресторану?

 

В Твоєму місті панують кебаби, піцерії та кондитерські? Це добре! Вирізняйся. Курка в паніровці не має конкуренції на ринку, а це є страва, котра подобається всім!

Пропонуємо Тобі підтримку у відкритті закладу з курочкою в хрусткій паніровці!

Пропонуємо гнучку співпрацю, де Ти матимеш можливість використати цілком або частково наші напрацювання. Ми даруємо Тобі велику свободу та надаємо велику підтримку з нашого боку. Скористайся нашими знаннями та досвідом, а сам вирішуй як виглядатиме Твій заклад і який бюджет для цього використати.
Дізнайся чим ми можемо допомогти.

 

 

 

ЛОГОТИП ТА НАЗВА

 

У Тебе вже є назва та логотип закладу?

Легко запам’ятовується, апетитна назва закладу, характерне графічне оформлення є гарним напрямком аби створити впізнаваний бренд. Якщо замислюєшся як назвати свій заклад і яке обрати лого – довідайся про наші пропозиції. Нижче презентуємо кілька варіантів. Кожен логотип може бути змінений так, щоб твій заклад вирізнявся на місцевому ринку!

МЕНЮ ПРЕМІУМ ТА ЗНІМКИ ПРОДУКТІВ

 

Комплексно опрацювали повне меню для ресторану на основі страв з панірованою куркою. Можеш використати всі рецепти повністю або частково впровадити зміни до свого меню.

Від нас отримаєш готові рецепти на всі страви у меню: від кубків у котрих стріпси з картоплею фрі або паніровані пікантні крильця з різними бургерами, тортильї або салати з шматками курки.

Кожен рецепт містить конкретні інгредієнти, їх вагу, послідовність і спосіб приготування, пропоновану назву страви, спосіб подачі в закладі і на винос, а також рекомендовану ціну продажу разом з розрахунком собівартості продукції.

Всі страви в меню також мають професійне реальне фото. Побач повне меню нижче. Висока якість знімків дозволить Тобі готувати власні маркетингові матеріали такі як: листівки, плакати, меню, банери, екрани. Світлини також підходять для створення матеріалів у пресі та соціальних медіа.

ЦІННИКИ ТА ЛИСТІВКИ

 

Відкриваючи ресторан з курочкою маєш пам’ятати про відповідну рекламу її страв.

Аби полегшити Тобі цю задачу ми розробили цінники, менюборди та листівки для підтримки конкретних страв у меню. Всі маркетингові матеріали з хрусткою курочкою є послідовними і цілісними. Завдяки ним Ти можеш легко достукатися до мешканців Твого міста.

Підготовлені матеріали доступні для редагування та додавання індивідуального логотипу та ціни страви.

ПЛАКАТИ

 

Пам’ятай про рекламу страв!

Знайди в закладі місце, що всім добре видно, в якому розмісти раму зі спеціальною пропозицією!
Використовуй готові плакати страв з курочкою в хрусткій паніровці. Плакати приготовані з можливістю редагування, так щоб міг змінити на них свої ціни страв та логотип закладу.

Знаємо, що різні ресторації хочуть новин та промоакцій, тому кілька разів на рік готуємо нові тематичні плакати. Наприклад, весняні, у період відпусток, святкові. Будь з нами на постійному зв’язку, оскільки ми постійно збільшуємо базу рекламних матеріалів.

НАВЧАННЯ ДЛЯ ГАСТРОНОМІЇ

 

Тобі цікаво, хто буде навчати Твоїх працівників? Або ти сам робиш перші кроки у цій галузі і потребуєш професійної підготовки?

Відкрий власний заклад з куркою і перед відкриттям ресторації скористайся з професійного навчання. Наш кваліфікований шеф-кухар приїде до Твоєї ресторації. Покаже як правильно маринувати і панірувати м’ясо та як приготувати кожну зі страв з меню. Покаже також як правильно і в оптимальний спосіб організувати роботу на кухні.

Навчання триває один або два робочих дні в залежності від потреби.

ТЕХНОЛОГІЯ ТА ОБЛАДНАННЯ

 

Чи знаєш, що у співпраці з нами кількадесят рестораторів відкрило вже заклади з хрусткою курочкою? Для нас це величезний успіх, але також велика відповідальність та досвід. Знаємо які пристрої зарекомендували себе найкраще і як правильно та ергономічно розмістити кухонне обладнання. Ми співпрацюємо з експертом з санітарії, котрий досконало знає технології та специфіку кухні, що готує страви на основі курчоки в паніровці.

В рамках співпраці отримаєш Операційний підручний, який містить детальний перелік закупівлі великого обладнання, а також невеликих пристроїв. Ти заощаджуєш завдяки цьому час і витрати, ти будеш мати певність, що працюватимеш на надійному обладнанні.

ЗНІМКИ ДЛЯ FACEBOOK ТА INTERNET

 

Важливо аби страви в Твоєму ресторані були відповідно прорекламовані! Скористайся з нашої великої бази знімків для гастрономії. Виставляй їх на Facebook, свою інтернет-сторінку або соціальні медіа. Дозволь аби клієнти бачили які смачні страви маєш у своєму меню і з нетерпінням заходили до Твого ресторану.

Дивись Безкоштовна база знімків.

ІДЕЯ ПРО РЕСТОРАННИЙ БІЗНЕС

 

Відкрий власний заклад з курочкою.

 

Якщо хочеш використати готову структуру і перевірені рішення для модного ресторану з панірованою курткою, ознайомся з пропозицією франшизи Chilli Mili.

Довідайся про наші марки: