Готові рецепти та навчання

Powrót

МЕНЮ ПРЕМІУМ ТА ЗНІМКИ ПРОДУКТІВ

 

Хочеш знати як скласти меню на основі курочки в хрусткій паніровці? Маєте вже ресторан і шукаєте нові страви до поточного меню?

Скористайтесь готовими рецептами для гамбургерів з панірованою курочкою, тортильї, салатів, кубків та боксів.

Пропонуємо Тобі комплексне меню на основі курки в паніровці. Для кожної позиції з меню зроблено професійну світлину, котра представляє справжню справу.

Використовуй знімки для власних рекламних матеріалів, скористайся з нашого великого пакету вже готових плакатів, листівок та меню. Побач нижче всі страви з меню і рекламні матеріали з золотистою курочкою.

Зацікавлений у співпраці, маєш питання, будь ласка, зателефонуй нам: +380 50 441 21 01

ЦІННИКИ ТА ЛИСТІВКИ

 

Ми допоможемо Тобі підготувати макет меню.

Крім рецептури на все меню з курочкою в хрусткій паніровці ми приготували також готові цінники, меню-борди та листівки на основі страв.

Маркетингові матеріали естетично приготовані, з чудовою кольористикою, котра чудово працює в більшості інтер’єрів. Кожен цінник чи листівка спираються на справжні світлини окремих страв. Всі маркетингові матеріали можна редагувати, тому Ти можеш додати до них логотип та адресу Твого закладу.

Якщо хочеш подавати в своєму закладі страви в наборах з напоєм, дізнайся більше про напої CARTEL DRINKS, які чудово доповнюють Твою пропозицію.

ПЛАКАТИ

 

Допомагаємо в рекламуванні страв!

Ми приготували серію плакатів, що рекламують страви з хрусткої курочки в паніровці, котрі можеш розмістити як всередині закладу, так і назовні, на штендері. Плакати у версії для редагування аби Ти зміг замінити на них ціни страв та логотип закладу.

Додатково кілька разів на рік готуємо тематичні плакати. Наприклад, навесні, сезон відпусток, свята. Будь з нами на постійному зв’язку, оскільки ми систематично збільшуємо базу плакатів.

НАВЧАННЯ ДЛЯ ГАСТРОНОМІЇ

 

Пропонуємо професійне кулінарне навчання з приготування всіх страв з запропонованого меню.

Навчання проводиться кваліфікованим шеф-кухарем, котрий передасть знання про те, як організувати роботу на кухні під кутом приготування панірованих елементів з курки, а також як правильно подавати страви з хрусткою курочкою, і т.д.: курячі бургери, салати з куркою, салат коулслоу, тортилья з чипсами або кубки з крильцями і паніроване філе. Навчання триває 1 або 2 робочих дні.

Якщо зацікавлений у навчанні для Тебе або Твоїх працівників, будь ласка, зателефонуй до нас: +380 50 441 21 01.

ЗНІМКИ НА FACEBOOK ТА INTERNET

 

Маркетингові матеріали з хрусткою курочкою є ідеальною рекламою Твого закладу!

Користуйся нашою великою базою безкоштовних знімків, котрі ідеально підходять для інтернету. Використай її на своїй фан-сторінці, сайті або соціальних медіа.

Побач більше знімків в закладці Безкоштовна База Знімків.

ВІДКРИЙ РЕСТОРАН З КУРОЧКОЮ

 

Вже знаєш, що страви з курочкою не мають конкуренції на ринку?

Дізнайся як можемо Тобі допомогти відкрити ресторацію з курочкою під Твоєю маркою!

Довідайся про наші марки: