Франшиза Chilli Mili

Powrót

МЕРЕЖА ЗАКЛАДІВ З КУРОЧКОЮ

 

Шукаєш чудову бізнес-ідею в ресторанному бізнесі?

Скористайся готовими рішеннями і стань власником модного закладу Chilli Mili.

Мережа ресторанів Chilli Mili динамічно розвивається. На даний момент вже працює 1 заклад в Україні, 10 закладів в Польщі, 1 – в Чехії та 2 – в Узбекистані.

ЗОВНІШНІЙ ВИД ЗАКЛАДУ

 

Ресторація Chilli Mili є винятковим місцем, котре з першого дня отримує постійних клієнтів. Естетичний дизайн інтер’єру, сучасні та модні рішення та зручні зали заохочують повернутися до них знову.

Подивіться як виглядають заклади Chilli Mili, а ще краще – відвідай їх і переконайся, що Chilli Mili є цікавим місцем.

ВИГЛЯД СТРАВ

 

Що вирізняє ресторани Chilli Mili і що стоїть за їх успіхом – це страви відмінної якості на основі курочки в хрусткій паніровці. Меню складено так, щоб кожен міг знайти в ньому щось смачненьке для себе. Ми готуємо: лагідні нагетси для дітей, легкі салати з шматками курки, смажені тортильї, бургери та кубки з пікантними крильцями та хрусткими стріпсами.

МАРКЕТИНГОВА АКТИВНІСТЬ

 

Ми дбаємо про рекламу закладу ще до його відкриття! Створюємо сторінку закладу у соцмережах, готуємо банери, плакати та листівки, дбаємо про рекламу у місцевих ЗМІ. А після відкриття…

Ми централізовано готуємо промоакції для всіх закладів мережі, а також локальні – з урахуванням місцевих свят і потреб даного закладу. Ми надаємо нашим франчайзі готові маркетингові матеріали підготовлені до конкретних акцій, впроваджуємо систематично нові страви до меню.

Для кожного закладу ведемо сторінку в соцмережах, на котрій з’являється декілька разів на тиждень інформація про те, що чути нового в ресторані, а також дописи про промоакції. Також ведеться центральний сайт для всієї мережі за адресою www.chillimili.pl

ФРАНШИЗА РЕСТОРАНІВ З КУРОЧКОЮ – ГОТОВА БІЗНЕС-ІДЕЯ

 

Зголоднів? Це добре! В Chilli Mili знаємо як зробити аби кожен мав апетит на більше!
Пам’ятай, ресторація з курочкою ще не має конкуренції на ринку! Настав час прийняти вірне рішення!

Дізнайся більше як відкрити власний заклад громадського харчування в рамках франшизи Chilli Mili.

Запрошуємо Тебе на нашу сторінку www.chillimili.pl або за телефоном: +380 50 441 21 01.

 

 

ШУКАЄШ БІЛЬШ ГНУЧКЕ СПІВРОБІТНИЦТВО?

Якщо шукаєш гарну бізнес-ідею для ресторанного бізнесу і дбаєш про власну незалежність – довідайся про нашу пропозицію гнучкої співпраці і відкрий заклад з хрусткою курочкою під власною назвою, користайся нашою допомогою. Довідатися більше.

Довідайся про наші марки: