Безкоштовна база знімків

Powrót

ЗНІМКИ ДЛЯ FACEBOOK ТА ІНТЕРНЕТУ

 

Хрустка паніровка для курки, крім смакових якостей, має апетитний вигляд. Покажи своїм клієнтам, що в меню є нові і смачні страви в меню.

Ми пропонуємо Тобі велику базу безкоштовних знімків страв з панірованою куркою, котра ідеально підходить для просторів інтернету. Використовуй їх на своїй фан-сторінці, сайті та інших соціальних медіа.

Також можеш приготувати листівки та плакати з хрусткою куркою, котрі будуть рекламувати Твоє меню.

Обери знімки, котрі Тебе зацікавили і зв’яжись з нами:  +380 50 441 21 01.

ГОТОВЕ ШВИДКЕ МЕНЮ ТА РЕЦЕПТИ

 

 

Маєш ресторан? Готуєш кебаб, піцу, бургери з яловичиною або інші страви?

Додай у своє меню смачні бургери з курочкою та тортильї.

Всі запропоновані страви в „Швидкому меню” основані на стрипсах – це значить, що Тобі буде потрібна лише звичайна фритюрниця, хрустка паніровка та маринад до курки. Це невеликі витрати та величезні можливості.

Для рекламування нових страв використовуй знімки нижче або використовуй універсальне, готове меню з можливістю маркування індивідуальних цін продажу. Меню доступне у вигляді плаката 50 x 70 см або у форматі менюхолдера.

Якщо потребуєш більше рецептур для страв з хрусткою курочкою, подивісь, як ми уклали „Преміум-меню”. Дізнайся більше.

ПЛАКАТИ

Готова паніровка для курки дозволить Тобі ввести смачні нові продукти в меню. Стань нашим клієнтом і скористайтесь безкоштовною маркетинговою підтримкою для закладів, що подають курку в хрусткій паніровці.

Використай готові плакати для реклами страв з панірованою курочкою в своєму закладі. На плакатах можеш розмістити логотип закладу і його контактні дані.

Хочеш подавати в своєму ресторані страви в наборах з напоєм? Дізнайся про напої CARTEL DRINKS, котрі ідеально доповнять Твою пропозицію.

КУБКИ ТА БОКСИ

 

Вигідним та швидким рішенням є подача страв з хрусткою курочкою в кубках та боксах. В такий спосіб можеш подавати страви як в ресторації, так і на винос. Нижче пропонуємо знімки, що представляють набори з стрипсами та крильцями.

Упаковка для курки мають апетитну та смачну графіку і не містять жодних логотипів.
Можеш подавати кубки з хрусткою курочкою в своєму закладі саме так, як є на знімках. Всю упаковку зі знімків Ти можеш придбати також в нас. Подивись пропозицію по упаковці для закладів громадського харчування.

Якщо необхідна наша допомога в комплектації кубків та комерційна пропозиція на них зв’яжись з нами:  +380 504 412 101.

РИБА В ХРУСТКІЙ ПАНІРОВЦІ

 

Риба в паніровці – це страва, котру, ймовірно, не подає жоден заклад в Твоєму місті. Подавай та рекламуй найкращий набір Фіш’н’чіпс.

Переглянь базу безкоштовних знімків з тріскою у хрусткій паніровці. Світлини ідеально підходять для інтернету. Використовуй їх на своїй фан-сторінці, сайті та інших соціальних медіа аби прорекламувати запропоновані страви.

Обравши будь-яку світлину запиши її номер і зв’яжись з нами: +380 504 412 101.

 

ГОТОВІ РЕЦЕПТИ ТА НАВЧАННЯ

 

Якщо хочеш використати готове, повне меню з курочкою в паніровці переглянь нашу пропозицію щодо цього.

Довідайся про наші марки: